Media Orange Logic (1.0.4) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Username
my: အမည်

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Color
my: အရောင်

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ
