Media Orange Logic (1.0.4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ
