Media Orange Logic (1.0.4) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: yes
ps: هو

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Artist
ps: هنر مند

en: hidden
ps: پټ

en: Text
ps: متن

en: no
ps: نه

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Color
ps: رنګ

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Caption
ps: نوم
