Media Orange Logic (1.0.4) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Username
ro: Nume utilizator

en: yes
ro: da

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Image
ro: Imagine

en: hidden
ro: ascuns

en: no
ro: nu

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Loop
ro: Buclă

en: Color
ro: Culoare

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Caption
ro: Legendă

en: pixels
ro: pixeli

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Filter criteria
ro: Criterii de filtrare

en: visible
ro: vizibil

en: Media type
ro: Tip media
