Media Orange Logic (1.0.4) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: yes
si: ඔව්

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
