Media Orange Logic (1.0.4) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: yes
sq: po

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: no
sq: jo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Color
sq: Ngjyra

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit
