Media Orange Logic (1.0.4) - en to uk translation catalogue (52 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: yes
uk: так

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Password
uk: Пароль

en: - None -
uk: - Немає -

en: Image
uk: Зображення

en: Artist
uk: Виконавець

en: Audio
uk: Звук

en: hidden
uk: приховано

en: Text
uk: Текст

en: no
uk: ні

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Loop
uk: Цикл

en: Color
uk: Колір

en: Square
uk: Квадрат

en: Default language
uk: Базова мова

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Caption
uk: Підпис

en: Video
uk: Відео

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Video width
uk: Ширина відео

en: Max Height
uk: Макс. висота

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Field mapping
uk: Відповідність полів

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: pixels
uk: пікселів

en: Video Height
uk: Висота відео

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Filter criteria
uk: Критерії фільтрування

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Max height
uk: Максимальна висота

en: visible
uk: видимий

en: Media Type
uk: Тип носія

en: Select files
uk: Оберіть файли

en: Media type
uk: Тип носія

en: Autoplay: %autoplay
uk: Автовідтворення: %autoplay

en: Loop: %loop
uk: Повтор: %loop

en: Muted: %muted
uk: Вимкнено звук: %muted

en: No results were found.
uk: Результатів не знайдено.

en: Muted
uk: Приглушено

en: Size: %width x %height pixels
uk: Розмір: %width x %height пікселів

en: Show playback controls
uk: Відображати елементи керування відтворенням

en: Video file display format settings
uk: Налаштування формату відображення відеофайлів

en: Playback controls: %controls
uk: Елементи керування: %controls
