Media PDF Thumbnail (6.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Enable
km: បើក

en: File
km: ឯកសារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Media
km: មេឌៀ

en: About
km: អំពី

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន
