Media PDF Thumbnail (6.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Enable
pl: Włącz

en: File
pl: Plik

en: Name
pl: Nazwa

en: Created
pl: Utworzono

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Run
pl: Uruchom

en: About
pl: O stronie

en: Queue
pl: Kolejka

en: Image format
pl: Format obrazka

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: HTML attributes
pl: Atrybuty HTML

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego

en: No content selected.
pl: Nie wybrano żadnej zawartości.

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd
