Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Enable
ca: Habilita

en: File
ca: Fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Original image
ca: Imatge original

en: Media
ca: Multimèdia

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Clear
ca: Neteja

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Run
ca: Executa

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: No content selected.
ca: No s'ha seleccionat cap contingut.
