Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina
