Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Enable
he: הפעלה

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Clear
he: ניקוי

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Queue
he: תור

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Nothing
he: ללא

en: Asc
he: סדר עולה

en: No content selected.
he: לא נבחרו תכנים.
