Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (31 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Enable
id: Aktifkan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: Original image
id: Gambar asli

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Clear
id: Bersihkan

en: Clean
id: Bersih

en: Changed
id: Berubah

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Operations links
id: Tautan operasi

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Linked to file
id: Ditautkan ke berkas

en: Nothing
id: Tidak ada

en: Asc
id: Urutan turun

en: No content selected.
id: Tidak ada konten yang dipilih.
