Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Enable
is: Virkja

en: File
is: Skrá

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Clear
is: Hreinsa

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
