Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: File
ka: ფაილი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Nothing
ka: არაფერი
