Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Media
ne: मिडिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Clear
ne: सफा

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
