Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc2) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Enable
nl: Inschakelen

en: File
nl: Bestand

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Clear
nl: Wissen

en: Clean
nl: Schoon

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: HTML attributes
nl: HTML-attributen

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Asc
nl: Oplopend

en: No content selected.
nl: Geen inhoud geselecteerd.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
