Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Enable
sr: Укључи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
