Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Clear
am: አጥራ

en: Permissions
am: ፈቃዶች
