Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Enable
ast: Activar

en: File
ast: Ficheru

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Permissions
ast: Permisos
