Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Enable
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Permissions
kk: Құқықтары
