Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc3) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Clean
kn: ಸ್ವಚ್ಛಗೊಳಿಸು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Run
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
