Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Enable
os: Сиу кæн

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
