Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
