Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc3) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Enable
ps: سالول

en: File
ps: دوتنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Permissions
ps: اجازې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
