Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc3) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Enable
sk: Povoliť

en: File
sk: Súbor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Clean
sk: Čistá

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Queue
sk: Rad

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič

en: Asc
sk: Vzostupne
