Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்
