Media PDF Thumbnail (6.1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Enable
bn: কার্যকর

en: File
bn: ফাইল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
