Media PDF Thumbnail (6.1.7) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Content
is: Innihald

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Created
is: Stovnað

en: Permissions
is: Rættindi

en: About
is: Um
