Media PDF Thumbnail (8.x-4.0-beta2) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ms: Bolehkan

en: File
ms: Fail

en: Original image
ms: Imej asal

en: About
ms: Perihal

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style

en: Linked to content
ms: Terpaut pada kandungan

en: Linked to file
ms: Terpaut pada fail
