Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
