Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
