Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Enable
et: Luba

en: File
et: Manus

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Original image
et: Algne pilt

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Asc
et: Kasvav

en: No content selected.
et: Sisu ei ole valitud.
