Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Enable
sv: Aktivera

en: File
sv: Fil

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Original image
sv: Originalbild

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Clean
sv: Ren

en: Changed
sv: Ändrad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget

en: Asc
sv: Stigande

en: No content selected.
sv: Inget innehåll valt.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
