Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: File
th: ไฟล์

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Media
th: สื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
