Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta5) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Enable
cs: Zapnout

en: File
cs: Soubor

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic

en: Asc
cs: Vzestupně
