Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta5) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Enable
eu: Gaitu

en: File
eu: Fitxategi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Desc
eu: Beheraka

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer

en: Asc
eu: Goraka
