Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta5) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: File
hu: Fájl

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Clean
hu: Tiszta

en: Changed
hu: Módosítva

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Asc
hu: Növ

en: No content selected.
hu: Nincs kiválasztva tartalom.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
