Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta5) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Enable
mr: समर्थ

en: File
mr: फाईल

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
