Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta5) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Enable
oc: Activar

en: File
oc: Fichièr

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Original image
oc: Imatge original

en: Media
oc: Mèdia

en: Sort by
oc: Triar per

en: Clean
oc: Escafar

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
