Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta5) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Clean
sl: Čista

en: About
sl: O modulu
