Media Pexels (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Search
is: Leit

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Color
is: Litur

en: Gray
is: Grár

en: Blue
is: Blár

en: Black
is: Svartur

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
