Media Pexels (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Gray
kn: ಬೂದು

en: Violet
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ
