Media Pexels (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Gray
ku: بۆر

en: Blue
ku: شین

en: Black
ku: ڕەش
