Media Pexels (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Media
lv: Multivide

en: Color
lv: Krāsa

en: Square
lv: Kvadrāts

en: API key
lv: API atslēga

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: Gray
lv: Pelēks

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Black
lv: Melns

en: Yellow
lv: Dzeltens
