Media Pexels (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Color
ro: Culoare

en: API key
ro: Cheia API

en: Red
ro: Roșu

en: Gray
ro: Gri

en: Blue
ro: Albastru

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Black
ro: Negru

en: Media type
ro: Tip media

en: Failed to fetch file due to error "%error"
ro: Nu s-a reușit recuperarea de fișier din cauza erorii "%error"
