Media Pexels (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Media
ug: مېدىيا

en: Color
ug: رەڭ

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Red
ug: قىزىل

en: White
ug: ئاق

en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: Turquoise
ug: ياقۇت

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Black
ug: قارا

en: Yellow
ug: سېرىق

en: Brown
ug: قوڭۇر
