Media Pexels (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Media
he: מדיה

en: Color
he: צבע

en: Square
he: רבוע

en: White
he: לבן

en: Gray
he: אפור

en: Blue
he: כחול

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Black
he: שחור
