Media Pexels (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: Color
kk: Түс

en: Gray
kk: Сұр

en: Blue
kk: Көк

en: Black
kk: Қара
