Media Pexels (1.0.0-alpha2) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Red
rw: Umutuku

en: White
rw: Umweru

en: Green
rw: Icyatsi

en: Blue
rw: Ubururu

en: Black
rw: Umukara
